Stonoteniska akademija Kocić
škola stonog tenisa ----izdavanje stolova-rekreacija ---- individualni treninzi -
11. April, Autoput 2, 11070 Novi Beograd,  011/2690-658, i mob.064/3269860, radno vreme svakog dana 08-23h, 8 stolova
SC"Banjica", tel.367-47-57 mob.065/3674757, radno vreme svakog dana od 09-23 h, 10 stolova.

Glavni meni

 

Početna
Rekreativci

Kampovi

Ekipe

 Treneri

Igrači

Linkovi


 

 

Templates for online ecommerce

NIKOLA MARINKOVIĆ

x

 
Biografija
Nikola Marinković rodjen je 19. februara 1998.g. u Šapcu i počeo je da igra stoni tenis u 8 godini u STK "AS" iz Šapca, potom je prešao u "STAK" iz Beograda. Treneri sa kojima radi su: Aleksandar Marinković, Nebojša Ristić, i Miloš Đukić.
 
Rezultati

2013/2014

  1. srebrna medalja, Top 12, juniori, Senta
  2. zlatna medalja, ekipno, juniorsko prvenstvo Beograda
  3. bronzana medalja, singl, Tibhar kup, juniori
  4. zlatna medalja, pojedinačno, Trstenik, juniori
  5. zlatna medalja, miks, Trstenik, juniori
  6. zlatna medalja, dubl, Subotica, juniuori
  7. srebrna medalja, singl, Subotica, juniori
  8. srebrna  medalja, singl, juniorski turnir RSTSN Ćićevac
  9. srebrna  medalja, singl, seniorski turnir Bečej
  10. bronzana medalja, singl, Bečej, juniori 
  11. zlatna medalja, singl, Region Beograd, juniori
  12. zlatna medalja, dubl, Region Beograd, juniori
  13. bronzana medalja, singl, Balkanijada, Bursa - Turska
  14. srebrna medalja, dubl, Balkanijada, Bursa - Turska
  15. zlatna medalja, miks, Balkanijada, Bursa - Turska
  16. zlatna medalja, ekipno Balkanijada, Bursa - Turska
  17. zlatna medalja, ekipno, mlađi seniori, Balkanijada, Bursa - Turska
  18. bronzana medlja, dubl, mlađi seniori, Balkanijada, Bursa - Turska

2012/2013

  1. bronzana medalja, dubl, Evropski šampionat za mlade
  2. zlatna medalja, dubl, kadeti Balkanski šampionat za mlade
  3. bronzana medalja, miks, kadeti Balkanski šampionat za mlade
  4. bronzana medalja, singl, kadeti Balkanski šampionat za mlade
  5. bronzana medalja, ekipno, kadeti Balkanski šampionat za mlade
  6. zlatna medalja, singl, Kadetsko prvenstvo Beograda
  7. zlatna medalja, ekipno, Kadetsko prvenstvo Beograda
  8. zlatna medalja, dubl, Kadetsko prvenstvo Beograda
  9. zlatna medalja, Top 12 kadeti,Senta
  10. zlatna medalja, ekipno, Juniorsko prvenstvo Beograda
  11. zlatna medalja, dubl, Juniorsko prvenstvo Beograda
  12. zlatna medalja, singl, Juniorsko prvenstvo Beograda
  13. srebrna medalja, Otvoreno prvenstvo novog Beograda, juniori
  14. zlatna medalja, turnir u Ćićevcu, kadeti
  15. bronzana medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije, juniori
  16. zlatna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije, kadeti
  17. srebrna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije, kadeti, dubl
  18. zlatna medalja, Ekipno prvenstvo Srbije, kadeti
  19. zlatna medalja, Regionalno prvenstvo Beograda, singl, kadeti
  20. zlatna medalja, Regionalno prvenstvo Beograda, dubl, kadeti
  21. zlatna medalja, Regionalno prvenstvo Beograda, singl, juniori
  22. zlatna medalja, Regionalno prvenstvo beograda, dubl, juniori
  23. zlatna medalja, Novogodišnji turnir u Novom Sadu, kadeti
  24. zlatna medalja, Turnir u Smederevu, juniori
  25. zlatna medalja, Prvenstvo regiona Beograd, kadeti
  26. zlatna medalja, Trofej Beograda, kadeti
  27. srebrna medalja, Ekipno Srbije, juniori
  28. srebrna medalja, Turnir u Subotici, dubl, juniori
  29. bronzana medalja, Turnir u Subotici, juniori
  30. bronzana medalja, Turnir u Bečeju, juniori
  31. bronzana medalja, Seniorsko prvenstvo Beograda, dubl

2011/2012

  1. zlatna medlja, školska olipijada, singl
  2. zlatna medalja, Zagiping, ekipno
  3. zlatna medalja, Ekipno kadetsko Srbije
  4. zlatna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije za kadete, singl
  5. zlatna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije za kadete, dubl
  6. zlatna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije za kadete, miks
  7. zlatna medalja, Ekipno juniorsko regiona Beograda
  8. zlatna medalja, Novogodišnji turnir u Novom Sadu, kadeti do 14.g.
  9. zlatna medalja, Ekipno kadetsko Beograda
  10. zlatna medalja, Turnir u Bečeju, kadeti do 14.g.
  11. zlatna medalja, Turnir grada Sente, kadeti do 14.g.
  12. zlatna medalja Međunarodni kadetski turnir Paraćin, kadeti do 14.g.
  13. zlatna medalja, Trofej Beograda, kadeti do 14.g.
  14. zlatna medalja, Turnir u Nišu, kadeti do 14.g.
  15. zlatna medalja, Pojedinačno kadetsko takmičenje regiona Beograd
  16. srebrna medalja za dubl sa Jovićić Lukom na Pojedinačnom kadetskom regiona Beograd
  17. srebrna medalja za dubl sa Jovićić Lukom na Pojedinačnom juniorskom regiona Beograd
  18. srebrna medalja na Pojedinačnom juniorskom regiona Beograd
  19. bronzana medalja, Ekipno za kadete, Balkanijada Bugarska
  20. bronzana medalja, Dubl za kadete, Balkanijada Bugarska
  21. bronzana medalja, Ekipno juniorsko Srbije, Čoka
  22. bronzana medalja, Pojedinačno juniorsko Srbije, Trstenik
  23. bronzana medalja, Memorijal Vojkan Marković, juniorsko, Bečej

2010/2011

  1. bronzana medalja, Balkanski šampionat, Smederevo, ekipno, kadeti do 14.g.
  2. bronzana medlja, Balkanski šampionat, Smederevo, dubl sa Komlušanom, kadeti do 14.g.
  3. zlatna medalja, Bečej, kadeti do 14.g.
  4. zlatna medalja, Bečej, mlađi kadeti do 12.g.
  5. zlatna medlja, ZAGIPING, ekipno, mlađi kadeti do 12.g.
  6. zlatna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije za mlađe kadete, dubl sa Matijom Jovičićem
  7. srebrna medalja, Pojedinačno prvenstvo Srbije za mlađe kadete so 12.g.
  8. bronzana medalja, ZAGIPING, pojedinačno, mlađi kadeti do 12.g.
  9. bronzana medalja na Pojedinačnom kadetskom prvenstvu Srbije u Trsteniku, dubl sa  Janićijević Vladimirom, kadeti  do 14.g.
  10.  bronzana medalja na TOP 12 u Senti, kadeti do 14.g.
  11. zlatna medalja na Stiga kupu, mlađi kadeti do 12.g.

  12. zlatna medalja na Otvorenom prvenstvu Vršca, mlađi kadeti do 12.g.
  13. zlatna medalja na Top 12 u Senti, mlađi kadeti do 12.g.

  14. zlatna medalja na Ekipnom prvenstvu Beograda, mlađi kadeti do 12.g.

  15. zlatna medalja na Pojedinačnom turniru Medijana open u Nišu, mlađi kadeti do 12 g. singl

  16. zlatna medalja na Pojedinačnom turniru u Bačkoj Topoli, mlađi kadeti do 12 g. singl

  17. zlatna medalja na Pojedinačnom turniru u Barajevu, kadeti do 14 g. singl.

  18. zlatna medalja na Trofeju Bečeja, mlađi kadeti do 12 g. singl

  19. srebrna medalja na ekipnom prvenstvu Srbije, mlađi kadeti do 12.g.

  20. srebrna medalja na Novogodišnjem turniru u Novom Sadu, mlađi kadeti do 12 g. singl.

  21. srebrna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Beograda za kadete do 14g.

  22. srebrna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Beograda za kadete do 14.g. u dublu sa Jovanom Prljom

  23. srebrna medalja na trofeju Beograda, mlađi kadeti do 12 g. singl

  24. srebrna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Beograda za juniore do 18.g. mešoviti parovi

  25. srebrna medalja, ekipno prvenstvo Beograda, kadeti do 14.g.

  26. bronzana medalja na Pojedinačnom turniru Medijana open u Nišu, kadeti do 14 g. singl

  27. bronzana medalja na Pojedinačnom prvenstvu Beograda za juniore do 18.g.

  28. bronzana medalja na memorijalnom turniru "Voja Vakulović" u Smederovu, dubl sa Jovanom Prljom, kadeti do 14.g.

2009/2010

  1. zlatna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Srbije za mlađe kadete do 12 g. singl,  u Beogradu

  2. zlatna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Srbije za mlađe kadete do 12 g. dubl sa Jovanom Prljom,  u Beogradu

  3. zlatna medalja na Ekipnom prvenstvu Srbije za mlađe kadete do 12 g. u Trsteniku

  4. zlatna medalja, na Ekipnom prvenstvu Beograda, mlađi kadeti do 12.g.

  5. zlatna medalja na TOP 24 mlađih kadeta do 12 g.

  6. zlatna medalja na Međunarodnom otvorenom turniru Trofej Beograda za mlađe kadete do 12 g.

  7. zlatna medalja na pojedinačnom prvenstvu Beogradskog regiona za mlađe kadete do 12 g.

  8. zlatna medalja na prvenstvu osnovnih škola Šabca, kadeti do 14.g.

  9. zlatna medalja na turniru u Čelarevu, mladji kadeti do 12.g.

  10. zlatna medalja na Međunarodnom pozivnom turniru grada Sente, mlađi kadeti do 12. g.

  11. zlatna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Beograda u dublu sa Jovanom Prljom, kadeti do 14.g.

  12. zlatna medalja na Otvorenom turniru u Temerinu, mlađi kadeti do 12.g.

  13. srebrna medlja na Gardoš kupu u Zemunu, kadeti do 14.g.

  14. srebrna medlja na Gardoš kupu u Zemunu, mlađi kadeti do 12.g.

  15. srebrna medalja na Pojedinačnom prvenstvu Beograda, kadeti do 14.g.

  16. srebrna medalja na Međunarodnom otvorenom turniru Bistrica Rumunija, mlađi kadeti do 12 g.

  17. srebrna medalja u dublu sa Jovanom Prljom na pojedinačnom prvenstvu Beogradskog regiona za mlađe kadete do 12 g.

  18. bronzana medalja na TOP 12 mlađih kadeta do 12 g.

2008/2009

  1. zlatna medalja na Prvenstvu Beogradskog regiona, pojedinačno do 12. g.

  2. zlatna medalja na Prvenstvu Beogradskog regiona u dublu sa Jovanom Prljom, do 12. g.

  3. zlatna medalja na Novogodišnjem turniru u Novom Sadu u kategoriji za mini kadete do 10 g.

  4. zlatna medalja ekipno na Prvenstvu beogradskog regiona za mlađe kadete do 12.g.

  5. zlatna medalja u singlu na Prolećnom turniru u Šabcu do 14.g.

  6. zlatna medalja u singlu na Prolećnom turniru u Bačkom Brestovcu do 10. g.

  7. zlatna medalja na Kupu prijateljstva u Nikolincima za mini kadete do 10 g.

  8. zlatna medalja na turniru grada Bečeja za mini kadete do 10 g.

  9. zlatna medalja na turniru u Smederevu u kategoriji do 10.g.

  10. bronzana medalja na Kupu prijateljstva u Nikolincima za mlađe kadete do 12 g.

  11. bronzana medalja na turniru u Smederevu, pojedinačno u kategoriji do 12 g.

2007/2008

  1. zlatna medalja na Vidovdanskom turniru u Beogradu u kategoriji mlađi kadeti do 12 g.

  2. zlatna medalja na Kupu prijateljstva, Nikolinci u kategoriji mlađi kadeti do 10 g.

  3. zlatna medalja na turniru u Smederevu u kategoriji mlađi kadeti do 10 g.

  4. zlatna medalja u Skorenovcu, u kategoriji mlađi kadeti do 10 g.

  5. zlatna medalja na turniru u Uzdinu u kategoriji do 10 g.

  6. zlatna medalja na Novogodišnjem turniru u Novom Sadu u kategoriji za mlađe kadete do 10godina 2007.

  7. zlatna medalja na Otvorenom prvenstvu osmogodišnjih škola u Beogradu, kategorija mlađi kadeti do 10 godina, 2007.

  8. zlatna medalja na turniru u Smederevu u kategoriji za mlađe kadete do 10godina 2007.

  9. zlatna medalja na turniru u Bajši u kategoriji za mlađe kadete do 10godina 2007.

  10. zlatna medalja na turniru u Bačkoj Topoli u kategoriji za mlađe kadete do 10godina 2007.

  11. srebrna medalja u dublu sa Jovanom Prljom na Vidovdanskom turniru u Beogradu u kategoriji mlađi kadeti do 12 g.

  12. srebrna medalja pojedinačno na Božićnom turniru u Beogradu, u kategirji do 12.g.

  13. srebrna medalja u dublu sa Brus Borišom na Božićnom turniru u Beogradu, u kategirji do 12.g.

  14. srebrna medalja na pojedinačnom prvenstvu Beograda za mlađe kadete do 12 godina, 2007.

  15. bronzana medalja na turniru u Smederevu u kategoriji mlađi kadeti do 12 g.

  16. bronzana medalja u Skorenovcu, u kategoriji mlađi kadeti do 12 g.

Copyright STAK. All Rights Reserved.