Stonoteniska akademija Kocić
škola stonog tenisa ----izdavanje stolova-rekreacija ---- individualni treninzi -
11. April, Autoput 2, 11070 Novi Beograd,  011/2690-658, i mob.064/3269860, radno vreme svakog dana 08-23h, 8 stolova
SC"Banjica", tel.367-47-57 mob.065/3674757, radno vreme svakog dana od 09-23 h, 10 stolova.

Glavni meni

 

Početna
Rekreativci

Kampovi

Ekipe

 Treneri

Igrači

Linkovi


 


Rezultati Stakovaca u sezoni 2009/2010

Templates for online ecommerce

Rezultati u sezoni 2009/2010


U sezoni 2009/2010 g. stonoteniseri Stonoteniske akademije Kocić pokazali su da je ovo najmlađi, najuspešniji i najperspektivniji stonoteniski klub u Srbiji u ovom trenutku. U mlađim kategorijama dečaci i devojčice Stonoteniske akademije Kocić bili su izuzetno uspešni i osvojili su u sezoni 2009/2010 ukupno 102 medalje. Osvojili su na međunarodnim takmičenjima 10 medalja. Na takmičenjima na nivou Srbije osvojili su 37 medalja. Na nivou Regiona Beograda mladi stonoteniseri Stonoteniske akdemije Kocić pokazali su apsolutnu dominaciju osvojivši 52 medalje.

 102 MEDALJE 

1.    Nikola Marinković, 1998 (19 medalja)

2.    Jovan Prlja, 1997 (16 medalja)

3.    Boris Mihailović 1994 (14 medalja)

4.    Vladimir Janićijević, 1997 (14 medalja)

5.    Knežević Petar, 1996 (8 medalja)

6.    Dimitrije Etveš, 1997 (6 medalja)

7.    Srđan Ristić , 1996 (4 medalje)

8.    Todor Lazić, 1997 (3 medalje)

9.    Danica Anđelić, 1996  (3 medalje)

10. Nikola Lončar, 1997  (3 medalje)

11. Viktor Milovanović, 1996 (2 medalje)

12. Mirilo Stefani, 1996 (2 medalja)

13. Arizanov Nataša, 1996 (2 medalja)

14. Bajrami Viktor, 1998 (1 medalja)

15. Hamzić Damir, 1998  (1 medalja)

16. Stevanović Anja, 1996 (1 medalja)

17. Bojan Milošević, 2001 (1 medalja)

18. Aleksandar Radaković, 1997 (1 medalja)

MEĐUNARODNA TAKMIČENJA

28. avgust 2009. – Međunarodni pozivni turnir grada Sente

- Marinković Nikola, zlatna medlja, mlađi kadeti do 12.g.

- Jovan Prlja, srebrna medalja, mlađi kadeti do 12.g.

- Vladimir Janićijević, bronzana, mlađi kadeti do 12.g.

 

12. decembar 2009. - Međunarodni novogodišnji turnir u Novom Sadu

- Vladimir Janićijević, srebrna, mlađi kadeti do 12.g.

 

27. decembar 2009. – Međunarodni otvoreni turnir Trofej Beograda

- Marinković Nikola, zlatna medlja, mlađi kadeti do 12.g.

- Jovan Prlja, srebrna medalja, mlađi kadeti do 12.g.

 

14. mart 2010. – International Bistrita CUP, Rumunija

- Marinković Nikola , srebrna medalja, mlađi kadeti do 12 g.

 

27. mart 2010. – Otvoreno juniorsko prvenstvo Italije

- Boris Mihailović, bronzana medalja, ekipno


27. jun 2010. - Balkanijada u Rumuniji
- Boris Mihailović, zlatna medalja, ekipno juniori
- Boris Mihailović, srebrna medalja, pojedinačno juniori

 

TAKMIČENJA NA NIVOU SRBIJE

 20. septembar 2009. - Turnir u Čelarevu
- Marinković Nikola, zlatna medlja, mlađi kadeti  do 12.g.

 17. januara 2010. - TOP 24 u Trsteniku

- Marinković Nikola, zlatna medlja, mlađi kadeti  do 12.g.

- Janićijević Vladimir, srebrna medlja, mlađi kadeti  do 12.g.

 

8. februar 2010. - TOP 12 u Bačkom Brestovcu

- Marinković Nikola, bronzana medlja, mlađi kadeti  do 12.g.

 

31. januar 2010. – TOP 24 juniora  Zrenjeninu

- Mihailović Boris, bronza

 

7. mart 2010. – Pojedinačno seniorsko prvenstvo u Zrenjeninu

- Mihailović Boris, bronza u miksu sa Aliz Đurčik

 

17. april 2010. – Ekipno prvenstvo Srbije za mlađe kadete

- Nikola Marinković, zlatna medalja

- Jovan Prlja, zlatna medalja

- Vladimir Janićijević, zlatna medalja

- Dimitrije Etveš, zlatna medalja

 

24. april 2010 – Otvoreni stonoteniski turnir u Temerinu

- Nikola Marinković, zlatna medalja

- Jovan Prlja, bronzana medalja

- Vladimir Janićijević, bronzana medalja

- Petar Knežević, bronzana medalja

 

25. april 2010 – Top 12 juniora

- Boris Mihailović, srebrna medalja

 

9. maj 2010 – Otvoreni stonoteniski tirnir u Bačkoj Topoli

- Vladimir Janićijević, zlatna medalja

- Jovan Prlja, srebrna medalja

- Dimitrije Etveš, bronzana medalja

- Srđan Ristić, srebrna medalja

 

9. maj 2010 – Otvoreni juniorski turnir u Nišu

- Boris Mihailović, bronzana medalja

 

22. maj 2010 - Pojedinačno prvenstvo Srbije za juniore u Bačkom Brestovcu

- Boris Mihailović, zlatna medalja, dubl sa Robertom Fišerom

- Boris Mihailović, zlatna medalja, miks sa Aliz Đurčik

- Boris MIhailović, bronzana medalja, singl

 

5. jun 2010. - Pojedinačno prvenstvo Srbije mlađi kadeti Beograd

- Marinković Nikola, zlato pojedinačno

- Marinković Nikola, zlato dubl

- Prlja Jovan, zlato dubl

 

12. jun 2010. - Otvoreno prvenstvo Smedereva

- Todor Lazić, bronzana medalja, pojedinačno

- Bojan Milošević, bronzana medalja, pojedinačno

 

13. jun 2010. - Otvoreno prvenstvo Smedereva, kadeti

- Todor Lazić, bronzana medalja, pojedinačno

 

27. jun 2010. - Vidovdanski turnir u Beogradu, mlađi kadeti
- Vladimir Janićijević, zlatna medalja, pojedinačno
- Todor Lazić, bronzana medalja, pojedinačno
- Aleksandar Radaković, bronzana medalja, pojedinačno

TAKMIČENJA NA NIVOU BEOGRADSKOG REGIONA

 8. oktobar 2009. - Školsko prvenstvo Beograda

- Janićijević Vladimir, zlatna medalja na prvenstvu osnovnih škola, ekipno, kadeti do 14.g.

- Knežević Petar, srebrna medalja na prvenstvu osnovnih škola, ekipno, kadeti do 14.g

- Prlja Jovan, bronzana medalja na prvenstvu osnovnih škola, ekipno, kadeti do 14.g

- Knežević Petar, bronzana medalja na prvenstvu osnovnih škola, pojedinačno, kadeti do 14.g

- Anđelić Danica, bronzana ekipno kadetkinje do 14.g.

- Stevanović Anja, bronzana ekipno kadetkinje do 14.g.

 

8. oktobar 2009. - Ekipno skolsko prvenstvo Šabca

- Marinković Nikola, zlatna medalja na prvenstvu osnovnih škola, kadeti do 14.g.

 

6. decembar 2009. - Pojedinačno prvenstvo Beogradskog regiona za mlađe kadete
- Marinković Nikola, zlato
- Marinković Nikola, srebro dubl
- Jovan Prlja, srebro
- Jovan Prlja, srebro dubl

- Vladimir Janićijević, bronza

- Vladimir Janićijević, zlato dubl

- Nikola Lončar, zlato dubl

- Dimitrije Etveš, bronza dubl

 

28. februar 2010. – Pojedinačno juniorsko prvenstvo Beogradskog regiona

- Boris Mihailović, srebro pojedinačno,

- Boris Mihailović, bronza u dublu

- Boris Mihailović, bronza u miksu

 

7. mart 2010. – Ekipno prvenstvo mlađih kadeta Beogradskog regiona

- Marinković Nikola, zlato

- Prlja Jovan, zlato

-  Janićijević Vladimir, zlato

- Etveš Dimitrije, srebro

- Lončar Nikola, srebro

- Hamzić Damir, srebro

- Bajrami Viktor, srebro

 

14. mart 2010. – Ekipno prvenstvo kadeta Beogradskog regiona

- Knežević Petar, srebro

- Ristić Srđan, srebro

- Milovanović Viktor, srebro

- Prlja Jovan, bronza

- Janićijević Vladimir, bronza

- Etveš Dimitrije, bronza

- Anđelić Danica, bronza

- Mirilo Stefani, bronza

- Arizanov Nataša, bronza

 

20. mart 2010. – Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beogradskog regiona

- Marinković Nikola, srebro pojedinačno

- Marinković Nikola, zlato u dublu

- Jovan Prlja, bronza pojedinačno

- Jovan Prlja, zlato u dublu

- Jovan Prlja, bronza u miksu

- Knežević Petar, bronza pojedinačno

- Knežević Petar, srebro u dublu

- Janićijević Vladimir, srebro u dublu,

- Ristić Srđan, bronza u dublu

- Milovanović Viktor, bronza u dublu

- Anđelić Danica, bronza u miksu

- Nikola Lončar, bronza u dublu

- Dimitrije Etveš, bronza u dublu

 

21. mart 2010. – Ekipno juniorsko prvenstvo Beogradskog regiona

- Mihailović Boris, bronza

- Marinković Nikola, bronza

- Srđan Ristić, bronza

- Petar Knežević, bronza

 

29. maj 2010. - Gardoš kup Zemun

- Prlja Jovan, zlato, kadeti

- Marinković Nikola, srebro, kadeti

- Knežević Petar, bronza, kadeti

- Marinković Nikola, srebro, mlađi kadeti

- Prlja Jovan, bronza, mlađi kadeti

- Janićijević Vladimir, bronza, mlađi kadeti

- Arizanov Nataša, bronza, kadetkinje

- Anđelić Danica, bronza, kadetkinje

 



Copyright STAK. All Rights Reserved.